Četri novadi - viena upe

Bārtas Pumpurs 2021

Bārtas baseina pašvaldību - Nīcas, Grobiņas, Priekules un Rucavas kopā veidots pasākums.

No 1. līdz 4.maijam norisināsies ikgadējie laivošanas svētki “Bārtas Pumpurs”. Arī šogad četri novadi – Nīcas, Rucavas, Grobiņas un Priekules – apvienojušies, lai kopā radītu pavasara laivošanas svētkus Bārtas upē. Šogad sacensību virsvadību stafeti no Rucavas novada pārņēmis Nīcas novads ar tēmu “Nīcas malači”. Katrs laivot gribētājs ir aicināts izvēlēties sev piemērotu laiku un dienu, kad doties piedzīvojumā pa Bārtas upi, jo netiks dots kopējs dalībnieku starts.

Lai arī valstī ir noteikti ierobežojumi un līdz ar to pulcēšanās ir aizliegta, rīkotāji ir raduši risinājumu – katra komanda var doties laivu braucienā sev izvēlētā laikā un dienā. Distances garums paliek nemainīgs – aptuveni 12 kilometri, kas būs piemērots gan ģimenēm, gan draugu kompānijai.

Laivu starts paredzēts apzīmētā vietā “Laņģeris”, bet finišs atpūtas bāzē “Ods”. Kontrolpunkti tiks veidoti attālinātā versijā jeb dalībniekiem būs atstātas norādes ar veicamo uzdevumu vai jautājumu katrā kontrolpunktā.

Pasākuma būtība nav ātrumā, tomēr 12 veiksmīgākās komandas tiks apbalvotas ar lieliskām balvām no visu četru novadu uzņēmējiem.

“Bārtas Pumpurs” norisināsies jau septīto gadu ar mērķi popularizēt Bārtas upi kā laivošanas galamērķi, veicinot dalībnieku zināšanas par upes, dabas, vēstures un kultūras vērtībām.

Jūsu laivojuma laikā uzņemtie foto un video, publicētie sociālajos tīklos vai iesūtīti dunika.lv tiks atkopoti šeit un veidos to lielisko kopības sajūtu ar dabu, ko katru gadu Bārtas Pumpurā izjūtam. Uz tikšanos !

Bārtas Pumpura 7. gadskārta.

Ieskats pasākumos 2015.- 2020.

Bārtas pumpuram šogad jau 7. gadskārta. Skat, jau Bārtas pumpurs 2021 ! Sācies kā Duvzares Regate 2015. gadā, četru novadu kopējais pasākums vieno arvien vairāk, pulcē aizvien jaunus atraktīvus un smaidošus laivotāju pulkus. Jā Bārtas upes romantika ievziedu laikā ir neatkārtojama! Paldies visiem, kuri piedalās ar atjautīgi piemeklētiem tērpiem un tur vienotas komandas buru! Paldies novadiem par atsaucību un visiem rīkotājiem par aizraitīgu darbu. Jā, izveidojusies komanda, kas prot sastrādāties! Skaties Bārtas Pumpura īso hroniku, no paša sākuma, daudzi attēli un video ir pirmpublicējums un nāc pulkā šogad no 1. līdz 4. maijam.

Uz tikšanos Bārtā un pavasarī!

Filmē vai fotografē savu braucienu un ar iespaidiem dalies FB, Twitter Instagram vai Youtube tīklos ar mikļbirku #Bārtas Pumpurs 2021 un #Bārtas Pumpurs. Jūsu video un bildes tiks apkopotas kopējos iespaidos https://dunika.lv/projekti/bartas-pumpurs/bartas-pumpurs-2021/ Kopā taps hronika arī par Bārtas Pumpuru 2021.

Aicinājums dalībniekiem!

Uzsaukums Bārtas Pumpura 2021. dalībniekiem.

Tradīcijas jākopj! Uzsaukums Bārtas Pumpura 2021 dalībniekiem.

Rucava- Natālija Grauduža.

Cope no laivas? Kāpēc ne? Uzsaukums Bārtas Pumpura 2021. dalībniekiem.

Grobiņa – Raimonds Reinis

Kalētu Lāči par Bārtas Pumpuru 2021.

Ja tev nav plosta, ņem laivu!

Bārtas Pumpuru 2021.