Dzimusi, augusi, skolā gājusi Smiltenē- mazā, skaistā, latviskā pilsētiņā.
Studējusi Liepājā, iegūstot divas specialitātes – Pirmsskolas pedagoģijas un psiholoģijas un Pamatskolas pedagoģijas un metodiku. Iegūts maģistra grāds izglītības zinātnēs.
20 gadi veltīti Rucavas tradicionālās kultūras mantojuma saglabāšanai, Rucavas tradicionālā kultūrtelpa ierakstīta Latvijas Nacionālajā NKM sarakstā, par ko piešķirta Mūža stipendija un Triju zvaigžņu ordenis.
Šobrīd – Tradīciju nama “Zvanītāji” saimniece, Rucavas tradīciju kluba vadītāja
Savā ziņā Sandra ir prezidenta virzītā “Latviešu vēsturisko zemju likuma” vēstnese. Prezidenta ideja – dot iespēju attīstīties un valstiski atbalstīt dažādas kultūrtelpas. Mans kā ekspertes ieteikums bija – ierakstīt Latvijas Nacionālajā Nemateriālā kultūras mantojuma sarakstā arvien jaunas kultūrtelpas. Pats galvenais, ko Sandra gribētu rosināt: lai katrā vismazākajā Latvijas, šajā gadījumā Dienvidkurzemes vietiņā: pagastā, ciemā, kur dzīvo kaut daži iedzīvotāji – ļaudis apzinātos savu identitāti, izzinātu savas vietas kultūrvēsturi, koptu savu kultūrvidi. Noteikti Nacionālajā NKM sarakstā būtu jāieraksta Nīcas un Bārtas kultūrtelpas, bet tikpat būtiski ir veidot savu Dienvidkurzemes kultūrtelpu sarakstu ar vietām, kas ir atšķirīgas, sakoptas un interesantas. Jau šobrīd Rucavas novadā redzamas šādas “mazās kultūrtelpas”. Tāda ir, piemēram Dunika – Vai daudz ir Latvijā pagastu, kas radušies reizē ar Latviju, vieta, no kurienes nāk daudz slavenu ļaužu, un kur arī šobrīd ir nepieredzēti liela vietējo ļaužu aktivitāte? Tāpat atšķirīgs ir Papes Ķoņu ciems, kas noteikti būtu ierakstāms UNESCO aizsargājamo vērtību sarakstā. Atšķirīgi ir arī citi bijušie Rucavas ciemi – Ģeistauti, Palaipe, Meirišķe, Ķāķišķe, u.c. Un tādu ciemu netrūkst visā Dienvidkurzemes teritorijā. Viss pašu iedzīvotāju rokās, bet jaunā novada vadībai un deputātiem būtu jāatbalsta šo mazo vietu iniciatīvas.